Çocuk Oyun Parkında Dinozor Bulduk!

Çocuk Oyun Parkında Dinozor Bulduk!

Çok Eğlendik! Çocuk Oyun Parkında Dinozor Bulduk! Gece gittiğimiz çocuk oyun parkında eğlenceli dakikalar geçirdik. Kaydıraktan kaydık, koşturduk birde dinozor bulduk. Dinozorun üzerine bindik. Eğlenceli çocuk videoları AfacanAli Kids Tv de izlenir. Kanalıma abone olmayı da unutma!

Videoyu beğendiysen Beğen (👍) tuşuna basabilirsin 😊

AfacanAli Youtube Kanalı

Bu videoları da izleyin;

Pijamaskeliler Baykuş Kız, Kertenkele ve Kedi Çocuk!

Renkleri ve Sayıları Öğreniyoruz! Çocuklar için Eğlenceli

ALIŞVERİŞ MERKEZİ OYUNCAKLAR İLE OYNADIK!

Yeni çocuk kanalımızın ilk videosunu yükledik. Çocuklar için AfacanAli youtube kanalı sizce nasıl olmuş. Önerileriniz neler özellikle bu işte pro olanlardan öneriler alabilirsem memnun olurum.

Afacanali Kids Tv kanalına hoşgeldiniz.

Çocuklar için eğitici ve eğlenceli, oyuncak videoları AfacanAli kanalında. Bebekler ve çocuklar için hazırlanan videolar, çocukların eğlenceli vakit geçirmesini sağlamak için hazırlanmıştır. Kanalımız çocukları eğlendirirken onlara okul öncesi eğitici bilgiler vermeyi de ihmal etmiyor. Birlikte eğlenecek ve zaman zaman da birlikte öğreneceğiz…

AfacanAli Çocuk kanalı; Okul öncesi çağındaki çocuklara uygun içerikli etkinlikler, bebekler için eğlenerek öğrenecekleri videolar ve oğlumuz Ali’nin dünyasından paylaşımlarımız olacak. Ali’nin bu güzel deneyimlerini izlemek için bizi takipte kalın, çok eğleneceğiz…

Bu eğitici kanal çocuklar için.

Oyuncaklarla oynamak sever misin? O zaman kanalımıza katılın. Kaçırmayın en eğlenceli çizgi filmi ve en sevdiğiniz kahramanlarla eğitici videoları. Oynuyoruz, öğreniyoruz ve keyifli zamanımızı geçiriyoruz.

AfacanAli ile eğlenceye hazır mısın?

Çocuk şarkıları, eğlenceli oyunlar, oyun havaları, çocuk bilmeceleri, bulmacalar, okul öncesi eğitici içerikler, ve dahası. AfacanAli ile eğlenceli şarkılar söyleyelim, renkli danslar edelim.

Bu kanal, Ali BAKMIŞ’ın ailesi tarafından oluşturulmuştur ve sürekli olarak ailenin denetimi altındadır. Video içeriklerinde asla çocukları olumsuz etkileyecek davranışlar yer almaz.

Yorum Yap