Trendlerdeki Yazı

Pijamaskeliler Baykuş Kız, Kertenkele ve Kedi Çocuk!

Pijamaskeliler

Pijamaskeliler baykuş kız kertenkele ve kedi çocuk oyuncakları oynuyoruz… Connor, Greg ve Amaya ile tanışın. Pj masks çizgi film oyuncakları türkçe izle. AfacanAli polis ve itfaiye oyuncak araçları ile pijamaskelilerin yardımına gidiyor. Yeni pijamaskeliler oyuncakları ile eğlenceli çocuk videosu hazırladık sizlere…

Videoyu beğendiysen Beğen (👍) tuşuna basabilirsin 😊
🚀 ÜCRETSİZ ABONE OL

😀 Önerilen trend videolar;
❤️ Pijamaskeliler ve Harika Kanatlar Oyuncakları 
❤️ YILBAŞI ÖZEL OYUNCAKLI SÜRPRİZ YUMURTA 
❤️ SARI KAMYONU OYUNCAKLARLA DOLDURDUK!
❤️ ALİ BABANIN BİR ÇİFTLİĞİ VAR 
❤️ ALIŞVERİŞ MERKEZİ OYUNCAKLAR İLE OYNADIK!
❤️ Örümcek Adam Hulk Batman Süperman

Adı üzerinde Pijamaskeliler

Adı üzerinde Pijamaskeliler, pijama biçimindeki kostümlerinin altında birbirinden farklı süper güçlere sahip üç kahraman. Kahramanlarımız, pijama maskelerini giydiklerinde doğadan gelen güçleri ortaya çıkıyor. Soğukkanlı kertenkelenin güçlü kasları, kuvvetli sezgileriyle tehlikeyi anında hisseden kedinin çevikliği ve en karanlık gecede uzak mesafeleri kolaylıkla görerek yıldızlara kanat çırpan baykuşun yönlendirmesiyle kahramanlarımız, her tehlikeye karşı birbirini tamamlayan güçlere sahip. Korkusuz Pijamaskelilerin kostümleri de onlara özel olarak kahramanlarımızın özelliklerine uygun şekilde tasarlanmış. Connor, Greg ve Amaya ile tanışın. Gündüzleri 6 yaşındaki normal çocuklar gibi davranırken, geceleri pijamalı süper kahraman oluyorlar!

Kertenkele Çocuk Gekko

Kertenkele Çocuk Gekko’nun yemyeşil kostümü, tıpkı kertenkele ve bukalemunların derisi gibi pullu bir yapıya sahip. Kuyruğu, vücut sıcaklığını dengelemesine yardımcı oluyor, ancak herhangi bir tehlikede sıkıştığı zaman kuyruğunu geride bırakıp kaçabiliyor. Gekko nun bir de kocaman, yeşil bir arabası var. Arabası sayesinde gece karanlığında Kertenkele Çocuk, özellikle ormanlık alanlarda kolaylıkla kamufle olabiliyor.

Baykuş Kız Owlette

Güzel ve hızlı karakter Baykuş Kız kostümü. İşte karşınızda Owlette! O takımın gökyüzündeki keskin gözü. Uçabiliyor ve bu sayede takımına yerde gördüğü herhangi bir tehlikeyi bildirebiliyor.

Kedi Çocuk Catboy

Kedi Çocuk Catboy takımın en hızlı koşanı ve ayrıca kediler gibi de çok iyi zıplayabiliyor. Ama ne yazık ki adı üstünde Kedi Çocuk, kediler gibi sudan korkuyor. Bu da onun zayıf yönünü oluşturuyor. Tırmanmayı ve zıplamayı çok seven Catboy, ayrıca tam bir hız tutkunu. Pijamaskeliler ekibinin mavi görev arabasının sürücülüğünü üstlenen kahramanımız, bazen aracıyla tehlikeli yerlerden geçmek, trenleri yakalamak, dev çukurlardan atlamak zorunda kalıyor. Ancak kardeşlerinin yardımıyla Catboy için karanlıkta ilerlemek hiç de zor değil!

#pijamaskeliler #pjmask #pjmasks #pjmaskstoys #kids #çocuk #forkids

Pijamaskeliler adıyla Türkiye’de yayına başlayan Pjmasks 2015’ten beri Disney tarafından dünya çapında yayınlanmakta. Fransız- İngiliz ortak yapımı olan çizgi film, 3 yakın arkadaşın geceleri süper kahramanlara, Pijamaskeliler’e, dönüşüyorlar. Gece kötülerini durduran bu kahramanların, çocuklara yardımlaşmayı ve iyi erdemleri öğretiyor. Yayın kalitesi ve içerik zenginliğiyle 2. Sezon yayınına başlayacak dizi, 2016’dan beri figürler, maskeler ve kostümler ile mağazalarımızda ve büyük, küçük herkesin hayatında yerini aldı.

AfacanAli Kids Tv Youtube Kanalı

Yeni çocuk kanalımızın ilk videosunu yükledik. Çocuklar için AfacanAli youtube kanalı sizce nasıl olmuş. Önerileriniz neler özellikle bu işte pro olanlardan öneriler alabilirsem memnun olurum.

Afacanali Kids Tv kanalına hoşgeldiniz.

Çocuklar için eğitici ve eğlenceli, oyuncak videoları AfacanAli kanalında. Bebekler ve çocuklar için hazırlanan videolar, çocukların eğlenceli vakit geçirmesini sağlamak için hazırlanmıştır. Kanalımız çocukları eğlendirirken onlara okul öncesi eğitici bilgiler vermeyi de ihmal etmiyor. Birlikte eğlenecek ve zaman zaman da birlikte öğreneceğiz…

AfacanAli Çocuk kanalı; Okul öncesi çağındaki çocuklara uygun içerikli etkinlikler, bebekler için eğlenerek öğrenecekleri videolar ve oğlumuz Ali’nin dünyasından paylaşımlarımız olacak. Ali’nin bu güzel deneyimlerini izlemek için bizi takipte kalın, çok eğleneceğiz…

Bu eğitici kanal çocuklar için.

Oyuncaklarla oynamak sever misin? O zaman kanalımıza katılın. Kaçırmayın en eğlenceli çizgi filmi ve en sevdiğiniz kahramanlarla eğitici videoları. Oynuyoruz, öğreniyoruz ve keyifli zamanımızı geçiriyoruz.

AfacanAli ile eğlenceye hazır mısın?

Çocuk şarkıları, eğlenceli oyunlar, oyun havaları, çocuk bilmeceleri, bulmacalar, okul öncesi eğitici içerikler, ve dahası. AfacanAli ile eğlenceli şarkılar söyleyelim, renkli danslar edelim.

Bu kanal, Ali BAKMIŞ’ın ailesi tarafından oluşturulmuştur ve sürekli olarak ailenin denetimi altındadır. Video içeriklerinde asla çocukları olumsuz etkileyecek davranışlar yer almaz.

Yorum Yap

Yorumlar (3)