Trendlerdeki Yazı

Pijamaskeliler ve Harika Kanatlar Oyuncaklar ile Oynuyoruz

Pijamaskeliler ve harika kanatlar oyuncakları ile oynuyoruz. Pj masks ve super wings çizgi film oyuncakları türkçe izle. AfacanAli Çocuk Kanalı

Pijamaskeliler ve Harika Kanatlar ile Oynuyoruz!

Pijamaskeliler ve harika kanatlar oyuncakları ile oynuyoruz. Pj masks ve super wings çizgi film oyuncakları türkçe izle. AfacanAli polis ve itfaiye oyuncak araçları ile pijamaskelilerin yardımına gidiyor. Yeni Harika kanatlar pjimaskeliler oyuncakları ile eğlenceli çocuk videosu hazırladık sizlere. Harika Kanatlar İşte Jett ve Dizzy, Donnie ve Jerome Harika Kanatlar Macera Takımı Uçmaya hazır jet.

Videoyu beğendiysen Beğen (👍) tuşuna basabilirsin 😊
🚀 ÜCRETSİZ ABONE OL

😀 Önerilen trend videolar;
❤️ AfacanAli Eğitici ve eğlenceli oyuncak videosu
❤️ SARI KAMYONU OYUNCAKLARLA DOLDURDUK! 
❤️ ALİ BABANIN BİR ÇİFTLİĞİ VAR
❤️Hayvan Yerleştirme Oyunu!
❤️ Örümcek Adam Hulk Batman Süperman 

😎 Oynatma Listelerimiz ;
❤️ En sevilen çocuk ve bebek şarkıları 
❤️ AfacanAli ile Oyuncak videoları izle 
❤️ Çocuk Oyun Parkında Oyuncaklar ile Oynuyoruz 

Adı üzerinde Pijamaskeliler!

pijama biçimindeki kostümlerinin altında birbirinden farklı süper güçlere sahip üç kahraman. Kahramanlarımız, pijama maskelerini giydiklerinde doğadan gelen güçleri ortaya çıkıyor. Soğukkanlı kertenkelenin güçlü kasları, kuvvetli sezgileriyle tehlikeyi anında hisseden kedinin çevikliği ve en karanlık gecede uzak mesafeleri kolaylıkla görerek yıldızlara kanat çırpan baykuşun yönlendirmesiyle kahramanlarımız, her tehlikeye karşı birbirini tamamlayan güçlere sahip. Korkusuz Pijamaskelilerin kostümleri de onlara özel olarak kahramanlarımızın özelliklerine uygun şekilde tasarlanmış. Connor, Greg ve Amaya ile tanışın. Gündüzleri 6 yaşındaki normal çocuklar gibi davranırken, geceleri pijamalı süper kahraman oluyorlar!

Kertenkele Çocuk Gekko

Kertenkele Çocuk Gekko’nun yemyeşil kostümü, tıpkı kertenkele ve bukalemunların derisi gibi pullu bir yapıya sahip. Kuyruğu, vücut sıcaklığını dengelemesine yardımcı oluyor, ancak herhangi bir tehlikede sıkıştığı zaman kuyruğunu geride bırakıp kaçabiliyor. Gekko nun bir de kocaman, yeşil bir arabası var. Arabası sayesinde gece karanlığında Kertenkele Çocuk, özellikle ormanlık alanlarda kolaylıkla kamufle olabiliyor.

Baykuş Kız Owlette

Güzel ve hızlı karakter Baykuş Kız kostümü. İşte karşınızda Owlette! O takımın gökyüzündeki keskin gözü. Uçabiliyor ve bu sayede takımına yerde gördüğü herhangi bir tehlikeyi bildirebiliyor.

Kedi Çocuk Catboy

Kedi Çocuk Catboy takımın en hızlı koşanı ve ayrıca kediler gibi de çok iyi zıplayabiliyor. Ama ne yazık ki adı üstünde Kedi Çocuk, kediler gibi sudan korkuyor. Bu da onun zayıf yönünü oluşturuyor. Tırmanmayı ve zıplamayı çok seven Catboy, ayrıca tam bir hız tutkunu. Pijamaskeliler ekibinin mavi görev arabasının sürücülüğünü üstlenen kahramanımız, bazen aracıyla tehlikeli yerlerden geçmek, trenleri yakalamak, dev çukurlardan atlamak zorunda kalıyor. Ancak kardeşlerinin yardımıyla Catboy için karanlıkta ilerlemek hiç de zor değil!

Harika Kanatlar

Harika Kanatlar figürlerinden yapılmış olan videomuz ile eğlenceli dakikalar geçirmeniz dileğiyle…

Harika Kanatlar Şarkısı Metni;
Başlıyor İşte Jet gibi hazırız biz şimdi göreve Uç benle Aç kanatlarını Kitlen hedefine Göklerde biz çok hızlıyız Demir kanatlı kuşlarız
Harika Kanatlar İşte Jet ve Dizzy, Donnie ve Jerome Harika Kanatlar Macera Takımı Uçmaya hazır, Yaşasın Harika Kanatlar

AfacanAli Kids Tv Youtube Kanalı

Yeni çocuk kanalımızın ilk videosunu yükledik. Çocuklar için AfacanAli youtube kanalı sizce nasıl olmuş. Önerileriniz neler özellikle bu işte pro olanlardan öneriler alabilirsem memnun olurum.

Afacanali Kids Tv kanalına hoşgeldiniz.

Çocuklar için eğitici ve eğlenceli, oyuncak videoları AfacanAli kanalında. Bebekler ve çocuklar için hazırlanan videolar, çocukların eğlenceli vakit geçirmesini sağlamak için hazırlanmıştır. Kanalımız çocukları eğlendirirken onlara okul öncesi eğitici bilgiler vermeyi de ihmal etmiyor. Birlikte eğlenecek ve zaman zaman da birlikte öğreneceğiz…

AfacanAli Çocuk kanalı; Okul öncesi çağındaki çocuklara uygun içerikli etkinlikler, bebekler için eğlenerek öğrenecekleri videolar ve oğlumuz Ali’nin dünyasından paylaşımlarımız olacak. Ali’nin bu güzel deneyimlerini izlemek için bizi takipte kalın, çok eğleneceğiz…

Bu eğitici kanal çocuklar için.

Oyuncaklarla oynamak sever misin? O zaman kanalımıza katılın. Kaçırmayın en eğlenceli çizgi filmi ve en sevdiğiniz kahramanlarla eğitici videoları. Oynuyoruz, öğreniyoruz ve keyifli zamanımızı geçiriyoruz.

AfacanAli ile eğlenceye hazır mısın?

Çocuk şarkıları, eğlenceli oyunlar, oyun havaları, çocuk bilmeceleri, bulmacalar, okul öncesi eğitici içerikler, ve dahası. AfacanAli ile eğlenceli şarkılar söyleyelim, renkli danslar edelim.

Bu kanal, Ali BAKMIŞ’ın ailesi tarafından oluşturulmuştur ve sürekli olarak ailenin denetimi altındadır. Video içeriklerinde asla çocukları olumsuz etkileyecek davranışlar yer almaz.

Yorum Yap

Yorumlar (1)