Trendlerdeki Yazı

Sarı oyuncak kamyonu oyuncaklarla doldurduk

Oyuncaklar ile oynamayı sever misin? Sarı oyuncak kamyonu oyuncaklarla doldurduk. Çocuk oyun parkına gidiyoruz... Haydi bize katıl...!

Çocuk oyun parkına gidiyoruz…! Oyuncak kamyon

Sarı oyuncak kamyonu oyuncaklarla doldurduk. Çocuk oyun parkına gidiyoruz. Çocuklar için oyuncak arabalar, kamyonlar vb. araçlar ile oynuyoruz. Eğlenceli çocuk oyuncak videosu AfacanAli Kids Tv de izlenir. Kanalımıza abone olmayı unutmayın.

Videoyu beğendiysen Beğen (👍) tuşuna basabilirsin 😊

Oyuncak kamyonu oyuncaklarla doldurduk

Çocukların hayal dünyasına sınır koyamayız, biz ebeveynler olarak ancak doğru oyuncak seçimleriyle onların hayal dünyasını, yaratıcılığını ve zekasını geliştirebiliriz.

AfacanAli Kanalı olarak, eğlenen, eğlenirken kendini geliştiren, merak eden, keşfederek mutlu olan çocukların, oyun oynayarak geçirecekleri keyifli zamanlarında ufakta olsa bizimde katkımız olması hevesi ile yola çıktık…

AfacanAli Kids Tv Youtube Kanalı

Yeni çocuk kanalımızın ilk videosunu yükledik. Çocuklar için AfacanAli youtube kanalı sizce nasıl olmuş. Önerileriniz neler özellikle bu işte pro olanlardan öneriler alabilirsem memnun olurum.

Afacanali Kids Tv kanalına hoşgeldiniz.

Çocuklar için eğitici ve eğlenceli, oyuncak videoları AfacanAli kanalında. Bebekler ve çocuklar için hazırlanan videolar, çocukların eğlenceli vakit geçirmesini sağlamak için hazırlanmıştır. Kanalımız çocukları eğlendirirken onlara okul öncesi eğitici bilgiler vermeyi de ihmal etmiyor. Birlikte eğlenecek ve zaman zaman da birlikte öğreneceğiz…

AfacanAli Çocuk kanalı; Okul öncesi çağındaki çocuklara uygun içerikli etkinlikler, bebekler için eğlenerek öğrenecekleri videolar ve oğlumuz Ali’nin dünyasından paylaşımlarımız olacak. Ali’nin bu güzel deneyimlerini izlemek için bizi takipte kalın, çok eğleneceğiz…

Bu eğitici kanal çocuklar için.

Oyuncaklarla oynamak sever misin? O zaman kanalımıza katılın. Kaçırmayın en eğlenceli çizgi filmi ve en sevdiğiniz kahramanlarla eğitici videoları. Oynuyoruz, öğreniyoruz ve keyifli zamanımızı geçiriyoruz.

AfacanAli ile eğlenceye hazır mısın?

Çocuk şarkıları, eğlenceli oyunlar, oyun havaları, çocuk bilmeceleri, bulmacalar, okul öncesi eğitici içerikler, ve dahası. AfacanAli ile eğlenceli şarkılar söyleyelim, renkli danslar edelim.

Bu kanal, Ali BAKMIŞ’ın ailesi tarafından oluşturulmuştur ve sürekli olarak ailenin denetimi altındadır. Video içeriklerinde asla çocukları olumsuz etkileyecek davranışlar yer almaz.

Yorum Yap

Yorumlar (4)